خدمات مهندسی

_

خدمات مهندسی شرکت هوایار کنترل عمدتاً در زمینه‌های زیر می‌باشد. برای مطالعه توضیحات بیشتر بر روی عناوین کلیک کنید. ضمنا برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با کارشناسان این مجموعه در ارتباط باشید.

006

خدمات مهندسی

خدمات این بخش

مشاوره و مهندسی اتوماسیون صنعتی

پس از مطالعه کامل اسناد و مدارک پروژه، بازدید از پروژه و برگزاری جلسات متعدد با کارفرمایان محترم به منظور درک صحیح پروسه، کارشناسان شرکت هوایار کنترل با تکیه بر سال‌ها تجربه و دانش فنی بروز در زمینه اتوماسیون صنعتی اقدام به ارائه راهکارهای فنی و مهندسی می‌نمایند.

توضیحات بیشتر

مشاوره و مهندسی بخش ابزار دقیق

تیم مهندسی ابزاردقیق شرکت هوایار کنترل پس از بررسی دقیق اطلاعات پروسسی، P&ID و سایر مدارک اولیه پروژه و با برقراری ارتباط مداوم و موثر با سازندگان معتبر تجهیزات ابزاردقیق اروپایی و آسیایی، اقدام به ارائه خدمات مشاوره‌ای و تهیه مدارک فنی می‌نماید.
توضیحات بیشتر

مشاوره و مهندسی سیستم‌های حفاظتی و ایمنی

در صورتیکه حوادث ناشی از حریق به سرعت اعلام و کنترل نگردند میتوانند همراه با تلفات و آسیبهای جبران ناپذیری باشند. بدین منظور کارشناسان و متخصصین شرکت هوایار کنترل با توجه به شرایط محیطی و در خواست کارفرمایان اقدام به مشاوره و طراحی سیستم‌های اعلام حریق و تولید مدارک مهندسی و خرید بر اساس استانداردهای موجود و به تناسب نیاز و صرفه اقتصادی می‌نمایند.
توضیحات بیشتر