خدمات صنعتی و مانیتورینگ

_

شرکت هوایار کنترل دارای کارگاهی مجهز و پیشرفته می‌باشد که با داشتن پرسنلی توانمند و با تجربه، سوابق درخشانی در زمینه طراحی و ساخت انواع تابلوهای برق و راه اندازی سیستم‌های مانیتورینگ و اجرای انواع سیستم‌های کنترلی و حفاظتی دارد. عمده فعالیت اجرایی این شرکت بصورت زیر می‌باشد.

خدمات-مانیتورینگ-صنعتی

خدمات صنعتی و مانیتورینگ

خدمات این بخش

اجـرای تابلـوهـای کنتـرل

یکی از عمده فعالیت شرکت هوایار کنترل سیستم‌های کنترل صنعتی می‌باشد. از طراحی و ساخت تابلوهای ساده و کوچک گرفته تا سیستم کنترل گسترده (DCS) و انواع سیستم مانیتورینگ.

توضیحات بیشتر

نصب و راه اندازی سیستم‌های اعلام حریق F&G

یکی از فعالیت‌های شرکت طراحی و اجرای سیستم اعلام حریق و سیستم F&G واحدهای صنعتی، پالایشگاه‌ها، جایگاهه‌ای CNG کارخانجات و … بر اساس استانداردهای بین‌المللی توسط کارشناسان مجرب می‌باشد.

توضیحات بیشتر

اجـرای تابـلوهـای توزیـع

شرکت هوایار کنترل نماینده رسمی فروش و خدمات پس از فروش شرکت FAIRFORD انگلستان برای سافت استارترهای LV و نیز سافت استارترهای MV از برندهای SOFTSTARTUK انگلستان و MOCOTECH آلمان بوده و با کمک متخصصین این شرکت‌ها اقدام به طراحی و اجرای تابلوهای توزیع MV و LV می‌نماید.
توضیحات بیشتر

نصب و راه‌اندازی سنسورها و ادوات ابزاردقیق

تیم اجرایی شرکت هوایار کنترل بعد از تعریف پروژه و تهیه نقشه‌های اجرایی و تهیه تجهیزات مورد نیاز، اقدام به جانمایی و نصب ادوات ابزار دقیق و تجهیزات مربوطه می‌نماید.

توضیحات بیشتر

اجـرای بانک خـازنـی

هدف اصلی و عمده نصب بانک خازنی جبران انرژی راکتیو مصرفی بار الکتریکی است. به دلیل تغییرات میزان انرژی مصرفی در طول زمان لازم است تا میزان راکتیو تزریق شده به وسیله خازن به مدار نیز تغییر کند. در غیر این صورت دو حالت پیش می‌آید.
توضیحات بیشتر

خدمـات جایگاه‌هـای گاز طبیعی (CNG)

شرکت هوایار کنترل خدمات فنی و مهندسی خود را در حوزه جایگاه‌های گاز طبیعی (CNG) نیز توسعه داده و فعالیت‌های گوناگونی را در حوزه تخصصی خود انجام می‌دهد. 

توضیحات بیشتر